Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

O nás

Soryx dodáva na trh ucelený sortiment reklamných stojanov, klip rámov a zahradzovacích stĺpikov v mnohých variantách a prevedeniach, a tiež so širokou paletou voliteľného príslušenstva.  Široká ponuka vymedzovačov priestoru, lanových a pásových zábran poskytuje mnoho možností, ako vyhradiť priestor. Prepojením stĺpikov s pásom, tiež nazývaných pásovými zábranami, vytvoríte efektívny systém pre usmernení prevozu alebo pre organizáciu fronty. Prestaviteľné zábrany, bariéry, prenosné alebo oddeľovacie stĺpiky - názvy môžu byť rôzne, ale účel je rovnaký - umožní Vám vytvoriť efektívnu bariéru tam, kde je vstup zakázaný alebo obmedzený. Výborne k tomu poslúži naše zábranové stojany s potlačenou páskou. Tam, kde sa nedajú použiť stĺpiky, poslúži nástenné kazety a hlavice s pásom.

Prestaviteľné zábrany s pruhmi a výstražným značením sú vhodné do technického prevozu, kde plní ochrannú a zahradzovaciu funkciu. Tieto bariéry môžu mať pásku dĺžky až 9m, špeciálne dvojhlavé zábranové stĺpiky dosahujú dĺžky až 20 m. V sortimentu sú i kazety na stenu s páskou rôznych dĺžok a farebného prevedení.

Vyrábame tiež elegantné lanové a pásové zábrany - pre hotely, múzea, letoviska a iné inštitúcie, s bohatou ponukou lán, držiakov a ďalších doplnkov. Je veľa variant prevedení, farieb pásu a lán. Ozdobné stĺpiky a pásové bariéry využijete všade tam, kde je treba nasmerovať prevoz správnou cestou. Je len na Vás, čo si vyberiete.

 

Môžete si tiež vybrať z široké ponuky  presklených vitrín, ktoré vyrábame v mnohých variantoch, a to i na mieru podľa požiadavkou zákazníka. Dodávame presklené vitríny pre vystavenie tovaru, exponátov, trofejí, minerálov. Naše vitríny sú chytrým riešením pre každú firmu či inštitúciu.


Je tu možnosť zakúpiť výrobky od najvýhodnejších na trhu po produkty špičkovej kvality za veľmi atraktívne ceny.Disponujeme širokým sortimentom rozmanitých výrobkov, ktoré sami vyrábame vo vlastnej dielni a využívame tak svojich dlhoročných skúseností od roku 1981. Dokážeme pružne reagovať na požiadavky svojich zákazníkov. Samozrejmosťou je vysoká kvalita vyrábaného tovaru a krátke dodacie lehoty. V neposlednom rade je tu aj možnosť atypického prevedenia a prispôsobenie Zahradzovací stĺpikov, tzv A - stojanov alebo stojanov na letáky podľa individuálneho priania klienta.

Ponúkame tiež výhodnú možnosť zapožičania uzatváracích stĺpikov na čas trvania organizovanej akcie. Táto služba sa objednáva a naceňuje individuálne.Vybavenie od Soryxu zatraktívni interiér Vášho objektu a pomôže Vám vytvoriť príjemné prostredie, do ktorého sa Vaši zákazníci budú vždy radi vracať.